Po stopách Marie Terezie

hdimgdf76704c510505376722ce7967b3bc(1)

Naši nejstarší žáci se i letos vydali na závěrečný ročníkový výlet, a to " Po stopách Marie Terezie". Navštívili jsme rovnou dvě hlavní města našich sousedních států - Bratislavu a Vídeň. O zábavu nebyla nouze – muzeum, planetárium, výhledy, procházky, večerní piknik u Dunaje, nákupy, hrad i zámek. Pomyslnou třešničkou výletu byla návštěva ZOO ve Vídni a místní panda. Zažili jsme toho spoustu, počasí nám vyšlo, a hlavně jsme si užili poslední společný velký výlet!

Fotogalerie

Další články

sachovy-turnaj-thumbnail

Šachový turnaj v DidaSmart

V pondělí 8. června 2026 se v naší škole uskuteční šachový turnaj, který pořádáme ve spolupráci s lektorem šachového kroužku, panem Benovičem. Kromě žáků naší školy se turnaje zúčastní také mladí šachisté ze ZŠ Krásného a ZŠ Filipka. Navazujeme tak…

20260504_101812

Třeťáci v Bioskopu

Třeťáci navštívili Bioskop na Masarykovu univerzitu, kde na ně čekal program „Bádání s protiklady“ 🔬✨ Děti si vyrobily vlastní „breberky“, vyzkoušely měření teploty, pracovaly s termokamerou a objevovaly principy negativu a pozitivu. Program byl…